Member Login

Name

Password

Lost your password?



South Australian
Athletic League

Santos Stadium, Mile End (First Floor).

Phone:
08 8443 6177

Scratchings:
saalscratchings@gmail.com

Email:
saal@internode.on.net

Mailing Address:
PO Box 2006 HILTON SA 5033

Office Hours:
9am to 4:45pm daily

Bay Sheffield Supporters

Race Results

Back to meeting list

Reynella Carnival - Nov 12th 2010

Event 0 - 120m Open Reynella Gift - Heat: 1
PositionNameColourMarkTime
1 David Gross Green10.50m 13.291
2 Wallace Long-Scafidi Blue7.50m 13.452
3 Brad Schutz Pink13.25m 13.960
4 Aaron Neale White7.25m 13.988
- Troy Welfare Yellow8.50m Scr
- Kane Harrison Black11.75m Scr

Event 0 - 120m Open Reynella Gift - Heat: 2
PositionNameColourMarkTime
1 Jordan Tronnolone Blue8.00m 13.409
2 Tim Johnson Yellow8.25m 13.423
3 Brian Hamilton Pink13.25m 13.562
4 Andrew Mathews Black11.50m 13.763
5 Riordan Welsh Red7.00m 14.397
6 Jakson Messent White7.25m 14.814
- Christopher Simpson Green10.25m Scr

Event 0 - 120m Open Reynella Gift - Heat: 3
PositionNameColourMarkTime
1 Brett Richards White7.00m 13.239
2 Michael Nitschke Green9.50m 13.388
3 Luke Buchanan Pink13.00m 13.467
4 Ben Wright Black11.00m 13.502
5 Anthony Fedele Brown14.50m 14.020
- Alex Saliu Red6.75m Scr
- Tjimarri Sanderson-Milera Blue7.50m Scr
- Liam Pearce Yellow7.50m Scr

Event 0 - 120m Open Reynella Gift - Heat: 4
PositionNameColourMarkTime
1 Shane Grimwade Brown16.25m 13.022
2 Andrew Steele Red6.75m 13.378
3 Ross Nitschke Pink13.00m 13.383
4 James Cibich White7.00m 13.487
5 Stephan Thiel Green9.25m 13.584
6 Jake Stangewitz Yellow8.00m 13.594
7 Nickolas Berry Blue7.50m 14.123
- Steven Hodge Black10.75m Scr

Event 0 - 120m Open Reynella Gift - Heat: 5
PositionNameColourMarkTime
1 Damian Tohl Yellow7.75m 13.229
2 Clint Tobin Brown13.25m 13.366
3 Neil Thomas Black10.75m 13.375
4 Robbie James Red5.25m 13.402
5 Paul Taylor Pink11.75m 13.429
6 Chris Cormack White7.00m 13.901
- Ben Koschade Blue7.25m Scr
- Bradley Letton Green9.25m Scr

Event 0 - 120m Open Reynella Gift - Heat: 6
PositionNameColourMarkTime
1 Jordan Caldow Yellow7.00m Scr
2 Dale Woodhams Red4.75m 13.252
3 Brendan Ramsey Green8.75m 13.476
4 Daniel Flesfadar Pink11.75m 13.603
5 Shaun Ryder Brown13.25m 13.642
6 Bray Rafanelli Blue7.25m 14.237
- Gajanan Lawson White7.00m Scr
- Jarrad Dartnall Black10.50m Scr



Event 0 - 120m Open Reynella Gift - Semi Final: 1
PositionNameColourMarkTime
1 Damian Tohl White7.75m 13.085
2 Jordan Tronnolone Blue8.00m 13.158
3 Andrew Steele Red6.75m 13.266
4 Brendan Ramsey Yellow8.75m 13.327
5 Luke Buchanan Green13.00m 13.354
6 Ross Nitschke Black13.00m 13.480

Event 0 - 120m Open Reynella Gift - Semi Final: 2
PositionNameColourMarkTime
1 Jordan Caldow Red7.00m Scr
2 Brett Richards White7.00m 13.108
3 Clint Tobin Green13.25m 13.128
4 Michael Nitschke Yellow9.50m 13.253
5 Tim Johnson Blue8.25m 13.594
6 Brad Schutz Black13.25m 13.695

Event 0 - 120m Open Reynella Gift - Semi Final: 3
PositionNameColourMarkTime
1 Wallace Long-Scafidi White7.50m 13.108
2 David Gross Blue10.50m 13.130
3 Dale Woodhams Red4.75m 13.158
4 Shane Grimwade Black16.25m 13.165
5 Neil Thomas Yellow10.75m 13.251
6 Brian Hamilton Green13.25m 13.902



Event 0 - 120m Open Reynella Gift - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Brett Richards White7.00m 12.989
2 Wallace Long-Scafidi Blue7.50m 13.017
3 Jordan Tronnolone Green8.00m 13.038
4 Jordan Caldow Red7.00m Scr
5 Damian Tohl Yellow7.75m 13.102
6 David Gross Black10.50m 13.215




Event 0 - 800m Women - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Bridgid Connolly Black45.00m 2:11.76
2 Melissa Lloyd 164.00m 2:12.61
3 Lauren McHugh 7112.00m 2:12.68
4 Tasmin McMahon 365.00m 2:19.83
5 Melinda McCullough 265.00m 2:21.37
6 Paige Graham Red26.00m 2:21.75
7 Courtney Ryder 10146.00m 2:22.55
8 Narrah Luks 8114.00m 2:23.68
9 Sarah Newstead 695.00m 2:27.57
10 Teagan Kustermann Yellow45.00m 2:30.50
11 Tess Fraser 575.00m 2:38.01
12 Claire Xian Blue45.00m 2:45.49
13 Melanie Stewart 9120.00m 2:53.08
- Kate McKenzie White40.00m Scr
- Lisa Davis Green45.00m Scr
- Claire Thiele Pink62.00m Scr
- Tayla O Keefe 472.00m Scr




Event 0 - 800m Over 35 - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Debbie DeVizio 12220.00m 2:06.25
2 Tim Callahan Yellow44.00m 2:07.55
3 Peter Noblet 11220.00m 2:07.87
4 Steven Wilson Red20.00m 2:12.30
5 Gary Zeuner 6105.00m 2:12.50
6 Mick Abbott 270.00m 2:14.15
7 Gregor Dingwall Blue40.00m 2:15.79
8 Peter Brennan Green45.00m 2:19.67
9 Mark Worthing Pink55.00m 2:20.68
10 Bob Pearce 490.00m 2:21.40
11 Cheryl Zeuner 9180.00m 2:21.68
12 Richard McMahon White25.00m 2:24.52
13 Mark Howson 8140.00m 2:30.19
14 Daniel Tregenza Black45.00m 2:32.65
15 David Jelfs 170.00m 2:33.12
- Chris Dimitrak 390.00m Scr
- Mark Barnett 5100.00m Scr
- Gaetano Aiello 7120.00m Scr
- John LeRay 10180.00m Scr




Event 0 - 800m Novice - Heat: 1
PositionNameColourMarkTime
1 Max Stevens Blue52.00m 2:00.08
2 Ryan Hage Pink62.00m 2:00.38
3 Stephen Malycha 168.00m 2:00.63
4 Murlin Remphrey Yellow60.00m 2:01.87
5 Lachlan Scott Green60.00m 2:03.40
- Andy Axford Red36.00m Scr
- Christopher Powell White36.00m Scr
- Ben Smith Black62.00m Scr
- Matthew Zacher 274.00m Scr
- Aaron Jelfs 396.00m Scr
- Shane Moss 4114.00m Scr

Event 0 - 800m Novice - Heat: 2
PositionNameColourMarkTime
1 Brett Fisk White36.00m 1:58.83
2 Nick Beins 270.00m 1:59.20
3 Tim Earle Yellow58.00m 1:59.70
4 Aiden Miller Black60.00m 2:01.54
5 Matthew Hagias Green60.00m 2:02.73
6 Luke Stewart 4112.00m 2:09.39
7 Steven Evanson 166.00m 2:10.85
- Ben Crawford Red0.00m Scr
- Michael Nitschke Blue52.00m Scr
- Nikolas Gray Pink62.00m Scr
- Demi Axford 380.00m Scr



Event 0 - 800m Novice - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Nick Beins 170.00m 1:53.67
2 Aiden Miller Green60.00m 1:54.66
3 Tim Earle Blue58.00m 1:54.90
4 Ryan Hage Black62.00m 1:58.01
5 Max Stevens White52.00m 2:00.45
6 Brett Fisk Red36.00m 2:00.86
7 Murlin Remphrey Yellow60.00m 2:04.22
8 Stephen Malycha Pink68.00m 2:04.55




Event 0 - 300m Over 45 - Heat: 1
PositionNameColourMarkTime
1 Mick Abbott Green46.00m 37.27
2 Brett Stokes Black57.00m 37.78
3 Ian Reddaway Pink63.00m 38.19
4 Cheryl Zeuner 282.00m 38.80
5 Lyn Peake 165.00m 39.26
6 Ray Earle Red22.00m 44.75
- Steve Butler White28.00m Scr
- Mark Barnett Blue40.00m Scr
- John Turner Yellow43.00m Scr

Event 0 - 300m Over 45 - Heat: 2
PositionNameColourMarkTime
1 Ross Hill-Brown Green46.00m 37.71
2 Sue Turner Pink63.00m 38.41
3 Mark Donovan Blue32.00m 39.00
4 Kathryn Blute 165.00m 40.83
5 Gary Zeuner Black53.00m 41.70
6 David Jelfs Red22.00m 46.38
- Richard McMahon White28.00m Scr
- Chris Dimitrak Yellow43.00m Scr
- Brian Hart 275.00m Scr

Event 0 - 300m Over 45 - Heat: 3
PositionNameColourMarkTime
1 Bob Pearce Green45.00m 44.10
2 Mark Howson Black50.00m 44.38
- Mark Beveridge Red14.00m Scr
- Ali Saliu White24.00m Scr
- Michael Cassidy Blue31.00m Scr
- Alex Jefferies Yellow40.00m Scr
- Gary Ferber Pink57.00m Scr
- John LeRay 165.00m Scr
- Brian Witty 267.00m Scr



Event 0 - 300m Over 45 - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Brett Stokes Black57.00m 36.91
2 Ross Hill-Brown Yellow46.00m 37.40
3 Mick Abbott Blue46.00m 37.61
4 Sue Turner Pink63.00m 38.15
5 Ian Reddaway 163.00m 38.37
6 Bob Pearce White45.00m 39.18
7 Mark Donovan Red32.00m 40.49
8 Mark Howson Green50.00m 42.00




Event 0 - 300m Under 20 - Heat: 1
PositionNameColourMarkTime
1 Sean Roberts 160.00m 34.86
2 Liam Wright Yellow23.00m 35.66
3 Bradley Broad Blue22.00m 36.97
4 Callum Ritchie White20.00m 37.18
5 Sean Keen Green24.00m 37.37
- Jordan Caldow Red17.00m Scr
- Aaron Jelfs Black29.00m Scr
- Morgan Hill Pink40.00m Scr

Event 0 - 300m Under 20 - Heat: 2
PositionNameColourMarkTime
1 Jonathon Sinclair Red17.00m 34.85
2 Sam Osmond Yellow22.00m 35.07
3 Aaron Neale Blue22.00m 35.25
4 Riordan Welsh Black28.00m 35.44
5 Demi Axford 156.00m 35.81
6 Corey Watkins Pink40.00m 36.03
7 Bray Rafanelli Green24.00m 36.43
- Harrison Caldow White20.00m Scr

Event 0 - 300m Under 20 - Heat: 3
PositionNameColourMarkTime
1 Jarrad Watkins Black26.00m 34.58
2 Brett Fisk Red14.00m 34.77
3 Jesse Cordoma Green23.00m 35.58
4 Clay Berryman 144.00m 35.81
- Brett Richards White20.00m Scr
- Tjimarri Sanderson-Milera Yellow22.00m Scr
- Gajanan Lawson Blue22.00m Scr
- Nick Beins Pink30.00m Scr
- Kyla Brown 265.00m Scr

Event 0 - 300m Under 20 - Heat: 4
PositionNameColourMarkTime
1 Jake Stangewitz Yellow22.00m 35.37
2 Alex Saliu Red3.00m 35.68
3 Matthew Sinclair White17.00m 36.31
4 Kayla Hammond 144.00m 36.57
5 Rachel Fisk 260.00m 36.72
6 Jakson Messent Green23.00m 36.90
7 Brad Jones Black26.00m 38.58
- Max Stevens Blue20.00m Scr
- Patrick Livesey Pink29.00m Scr



Event 0 - 300m Under 20 - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Jarrad Watkins Pink26.00m 34.00
2 Jake Stangewitz Yellow22.00m 34.29
3 Jonathon Sinclair Blue17.00m 34.46
4 Liam Wright Black23.00m 34.65
5 Sean Roberts 160.00m 34.78
6 Brett Fisk White14.00m 34.96
7 Alex Saliu Red3.00m 35.13
8 Sam Osmond Green22.00m 35.56




Event 0 - 300m Women - Heat: 1
PositionNameColourMarkTime
1 Claire Thiele Blue23.00m 38.88
2 Tamara Ng Green28.00m 39.25
3 Megan Letton Black31.00m 39.45
4 Sarah Thomas Red19.00m 39.63
5 Yasmin Todd 136.00m 40.14
6 Lauren Buchanan Pink34.00m 40.58
- Tamzin Filer White21.00m Scr
- Nicola Robinson Yellow24.00m Scr
- Kirsty Meekins 240.00m Scr

Event 0 - 300m Women - Heat: 2
PositionNameColourMarkTime
1 Bridgid Connolly Red19.00m 39.54
2 Amy Robb Pink30.00m 39.82
3 Tayce Fry 132.00m 40.15
4 Lucy Buckley Blue23.00m 40.54
5 Jackie Chehade 339.00m 41.14
6 Eleni Glouftsis Yellow24.00m 41.44
7 Teagan Kustermann White20.00m 41.73
- Tayla O Keefe Green26.00m Scr
- Jessica Scott Black28.00m Scr
- Lesley Tompson 236.00m Scr

Event 0 - 300m Women - Heat: 3
PositionNameColourMarkTime
1 Andrea Sparrow Blue22.00m 39.55
2 Debbie DeVizio 371.00m 40.57
3 Hayley Openshaw Yellow24.00m 41.14
4 Lauren McHugh 237.00m 41.31
5 Abbey Dunn Red16.00m 41.49
6 Tess Fraser Pink32.00m 45.29
- Tara Girolamo White20.00m Scr
- Zoe Steele Green27.00m Scr
- Robyn Pohlner Black30.00m Scr
- Ali Wright 134.00m Scr



Event 0 - 300m Women - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Andrea Sparrow White22.00m 38.48
2 Bridgid Connolly Red19.00m 38.83
3 Tamara Ng Green28.00m 38.99
4 Megan Letton Pink31.00m 39.19
5 Claire Thiele Blue23.00m 39.34
6 Amy Robb Black30.00m 39.63
7 Tayce Fry 132.00m 39.87
8 Debbie DeVizio 271.00m 40.47
9 Hayley Openshaw Yellow24.00m 40.76




Event 0 - 300m Open - Heat: 1
PositionNameColourMarkTime
1 Michael Nitschke Blue21.00m 34.34
2 Matthew Cousins 129.00m NTT
3 Brad Schutz 233.00m NTT
4 James Cibich Red18.00m NTT
5 Nickolas Berry White20.00m NTT
6 David Gross Green24.00m NTT
- Bradley Letton Yellow22.00m Scr
- Ryan Hancock Black25.00m Scr
- Stephan Thiel Pink26.00m Scr
- Robert Samarcq 336.00m Scr

Event 0 - 300m Open - Heat: 2
PositionNameColourMarkTime
1 Ashley Brown Green22.00m 37.11
2 Shaun Ryder 334.00m 37.46
- Ben Koschade Red17.00m Scr
- Jordan Tronnolone White19.00m Scr
- Stephen Malycha Blue20.00m Scr
- Liam Pearce Yellow22.00m Scr
- Steven Hodge Black25.00m Scr
- Michael Hane Pink25.00m Scr
- Neil Thomas 128.00m Scr
- Luke Buchanan 232.00m Scr

Event 0 - 300m Open - Heat: 3
PositionNameColourMarkTime
1 Jack Harvey Red15.00m 35.43
2 Brendan Ramsey Yellow22.00m 35.87
3 Chris Cormack Green22.00m 36.12
4 Paul Taylor 127.00m 36.35
5 Troy Welfare Black25.00m 37.02
- Casey Whitaker White18.00m Scr
- Robert Killmier Blue20.00m Scr
- Jarrad Dartnall Pink25.00m Scr
- Christopher Simpson 229.00m Scr
- Anthony Fedele 334.00m Scr

Event 0 - 300m Open - Heat: 4
PositionNameColourMarkTime
1 Damian Tohl Yellow21.00m 34.61
2 David Palmer Black25.00m 34.80
3 Ben Wright Pink25.00m 34.97
4 Wallace Long-Scafidi Red16.00m 35.13
5 Matthew Hagias 126.00m 35.33
6 Steven Gater Blue20.00m 35.64
- Christopher Powell White18.00m Scr
- Ryan Hage Green22.00m Scr
- Amin Chehade 229.00m Scr
- Brian Hamilton 334.00m Scr
- Brendan Golden 447.00m Scr



Event 0 - 300m Open - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Michael Nitschke Blue21.00m 34.32
2 Damian Tohl White21.00m 34.59
2 Brendan Ramsey Green22.00m 34.59
4 Jack Harvey Red15.00m 34.92
5 David Palmer Black25.00m 35.07
6 Shaun Ryder 134.00m 35.27
7 Ashley Brown Yellow22.00m 35.43
8 Matthew Cousins Pink29.00m 39.00




Event 0 - 120m Under 14 - Heat: 1
PositionNameColourMarkTime

Event 0 - 120m Under 14 - Heat: 2
PositionNameColourMarkTime



Event 0 - 120m Under 14 - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Bailey Turner Red7.50m 14.685
2 Jack Yates Pink17.50m 14.972
3 Bailey Booth Green14.50m 14.982
4 Sam O Grady White9.00m 15.245
5 Daniela Sassi Yellow12.00m 15.336
6 Taylah Scapens Black16.50m 15.381
7 Bradley Harvey Blue10.50m 15.487




Event 0 - 120m Over 35 - Heat: 1
PositionNameColourMarkTime
1 David Palmer Red4.00m 14.170
2 David Wilczek White8.50m 14.299
3 Paul Brattoli Green16.00m 14.544
- Shane Moss Blue12.25m Scr
- Steve Butler Yellow13.50m Scr
- Robyn Pohlner Black22.00m Scr
- Sue Turner Pink24.75m Scr

Event 0 - 120m Over 35 - Heat: 2
PositionNameColourMarkTime
1 Michael Cassidy Yellow13.25m 14.679
2 Daniel Flesfadar Red4.00m 15.228
- Shane Grimwade White8.50m Scr
- Brendan Golden Blue11.75m Scr
- John Turner Green15.50m Scr
- Lyn Peake Black22.00m Scr
- Gary Ferber Pink24.00m Scr

Event 0 - 120m Over 35 - Heat: 3
PositionNameColourMarkTime
1 Richard McMahon Green14.75m 14.157
2 Brett Stokes Pink23.00m 14.182
3 Amin Chehade White6.50m 14.272
4 Debbie DeVizio Brown33.00m 14.814
5 Kane Harrison Red3.50m 15.108
- Ali Saliu Blue11.50m Scr
- Robert Samarcq Yellow13.00m Scr
- Mark Barnett Black20.00m Scr

Event 0 - 120m Over 35 - Heat: 4
PositionNameColourMarkTime
1 Tim Johnson Red0.50m 14.213
2 Ross Nitschke White6.00m 14.308
3 Mark Donovan Yellow12.50m 14.392
4 Ross Hill-Brown Black19.00m 14.424
5 Jackie Chehade Pink23.00m 14.846
6 Anthony Booth Blue8.50m 15.354
7 Kathryn Blute Brown27.00m 15.494
- Alex Jefferies Green13.50m Scr



Event 0 - 120m Over 35 - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Tim Johnson Red0.50m 14.048
2 David Palmer White4.00m 14.125
3 Brett Stokes Brown23.00m 14.127
4 Ross Nitschke Yellow6.00m 14.153
5 Richard McMahon Pink14.75m 14.177
6 David Wilczek Green8.50m 14.241
7 Daniel Flesfadar Blue4.00m 14.513
8 Michael Cassidy Black13.25m 14.534




Event 0 - 120m Women Gift - Heat: 1
PositionNameColourMarkTime
1 Natalie Gibbs White7.50m 14.843
2 Zoe Steele Black11.25m 15.160
3 Abbey Dunn Red6.50m 15.283
4 Claire Thiele Green9.25m 15.447
5 Lucy Buckley Pink11.75m 15.457
6 Lisa Berrington Blue7.75m 15.872
7 Rachel Fisk Yellow8.50m 16.443
8 Aimee Lane Brown16.50m 16.647

Event 0 - 120m Women Gift - Heat: 2
PositionNameColourMarkTime
1 Amy Robb Pink11.75m 15.211
2 Emma Freer Red6.25m 15.782
3 Tayce Fry Green9.00m 15.952
4 Lesley Tompson Black10.00m 16.220
5 Jessica Scott Brown14.75m 16.310
6 Jana Sims White7.50m 16.944
- Paula Lodge Blue7.50m Scr
- Nicola Robinson Yellow8.50m Scr

Event 0 - 120m Women Gift - Heat: 3
PositionNameColourMarkTime
1 Andrea Sparrow Red6.00m 15.037
2 Megan Letton Brown14.75m 15.276
3 Hayley Openshaw Black9.75m 15.612
4 Morgan Hill Blue7.50m 15.641
5 Kayla Hammond Yellow8.50m 15.658
6 Tamzin Filer White7.25m 15.725
7 Kyla Brown Green9.00m 16.670
- Robyn Pohlner Pink12.00m Scr

Event 0 - 120m Women Gift - Heat: 4
PositionNameColourMarkTime
1 Sarah Thomas Yellow8.00m 15.045
2 Tamara Ng Black9.50m 15.080
3 Amie Mittiga White7.00m 15.227
4 Lauren Buchanan Pink11.50m 15.293
5 Tara Girolamo Blue7.50m 15.371
6 Brooke Sawyer-Collins Red5.50m 15.423
7 Yasmin Todd Brown13.00m 15.699
- Tayla O Keefe Green8.75m Scr



Event 0 - 120m Women Gift - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Natalie Gibbs Blue7.50m 14.665
2 Sarah Thomas Yellow8.00m 14.961
3 Andrea Sparrow Red6.00m 14.977
4 Tamara Ng Green9.50m 14.997
5 Amy Robb Pink11.75m 15.081
6 Zoe Steele Black11.25m 15.090
7 Megan Letton Brown14.75m 15.111
8 Emma Freer White6.25m 15.540




Event 0 - 800m Open - Heat: 1
PositionNameColourMarkTime
1 Matthew Ferber Red28.00m 1:55.52
2 Kostya Khudoshin Blue46.00m 1:56.28
3 Dillon Tee Pink70.00m 1:57.39
4 Mark Beveridge 176.00m 1:58.05
5 Tim Smith White42.00m 2:02.86
- Stephen Jelfs Yellow58.00m Scr
- Ben Crawford Green62.00m Scr
- Christopher Ross Black64.00m Scr
- Richard McMahon 2108.00m Scr

Event 0 - 800m Open - Heat: 2
PositionNameColourMarkTime
1 Robert Killmier Red26.00m 1:57.81
2 Ashley Brown Black62.00m 1:58.16
3 Peter Hyde Blue44.00m 1:58.46
4 Michael Hane Yellow48.00m 1:59.03
5 Matthew Fallon 280.00m 1:59.47
6 Gregor Dingwall 3120.00m 2:00.21
- Chris Stapleton White36.00m Scr
- Murlin Remphrey Green60.00m Scr
- Hamish Holmes Pink70.00m Scr
- Mitchell Millen 174.00m Scr



Event 0 - 800m Open - Final:
PositionNameColourMarkTime
1 Robert Killmier Red26.00m 1:52.99
2 Peter Hyde Blue44.00m 1:53.46
3 Matthew Ferber White28.00m 1:53.80
4 Ashley Brown Black62.00m 1:56.77
5 Mark Beveridge 176.00m 1:57.00
6 Dillon Tee Pink70.00m 1:59.13
7 Kostya Khudoshin Yellow46.00m 2:00.51
8 Michael Hane Green48.00m 2:03.17




Back to meeting list